Česko Slovensko Poľsko Ukrajina
 Vytisknout tuto stránku

Výroba

FILOZOFIE

Filozofia

Filozofie Scame je založena na jednoduchém principu;na vytrvalém vyhledávání stále funkčnějších, praktičtějších a bezpečnějších produktů. Je založena na řešení malých i velkých problémů vázaných na využívání elektrické energie, jak z hlediska profesionálních operátorů např. programátorů nebo elektroinstalatérů, tak z hlediska spotřebitelů konečného výrobku. Je to princip, ve kterém se odráží profesionalita, umožňující Scame exportovat Know-how a spolupracovat s nejdůležitějšími světovými společnostmi.

STRUKTURA

struktura

Firma Scame byla založena roku 1963. Skládá se ze sedmi výrobních jednotek umístěných v Itálii i ve světě. V její síti je zaměstnáno zhruba 700 zaměstnanců, kteří pracují v rozličných výrobních fázích a v odděleních služeb zákazníkům. Prostřednictvím svých zastupitelských agentur nacházejících se po celé Itálii je Scame neustále k dispozici svým italským zákazníkům, zatímco sedm filiálek rozmístěných po celém světě zajišťuje přítomnost firmy Scame v 77 státech pěti kontinentů.

CERTIFIKÁTY A SYSTÉM KVALITY

cesrtifikaty

Scame vyrábí ve svých závodech více než 9 000 druhů výrobků zkontrolovaných a zaručených hlavními světovými značkami kvality jako IMQ, VDE, SEMKO aj. Kromě toho ze širšího pohledu na “systém podnikové kvality”, byly již před časem přijaty všechny postupy vnitřní organizace, díky kterým bylo možné dosáhnout CSQ podle UNI EN ISO 9001.

BUDOUCNOST

Buducnosť Scame jako firma orientovaná na tržní politiku je vždy připravena reagovat na požadavky spotřebitelů. Za pomoci obchodních partnerů tj. velkoobchodů, zahraničních distributorů a filiálek, hledá a zjišťuje požadavky spotřebitelů, snaží se jim vyhovět a tím zajistit rychlou a pohodlnou práci se svými výrobky. Budoucnost firmy Scame je dána technickým vývojem a výzkumem, který vede k stále většímu zdokonalování našich výrobků ke spokojenosti našich zákazníků.


Foto galerie

© 2005 SCAME-CZ, Engine and Design By Webcreators.sk, Nexton.cz 
Home | Firma | Produkty a ceník | Distribuce | infoPOINT | infoTECH | Dokumentace