Česko Slovensko Poľsko Ukrajina
 Vytisknout tuto stránku

Obchod

ELEKTRICKÉ KOMPONENTY URČENÉ PRE DOMÁCNOSTI A JINÉ ZAŘÍZENÍ
Snahou společnosti SCAME je zajistit jednoduché a bezpečné použití elektrického proudu, a to i v mimořádných situacích. Z těchto důvodů SCAME nabízí množství různých mobilních a pevných zásuvek a vidlic, jednoduchých i víceúčelových adaptérů, stolních nebo nástěných zásuvek pro televizní a telefonické instalace, nebo prodlužovacích bubnů, které nabízí řešení problémů s elektrickými přívody ve všech prostředích.

KOMPONENTY A SYSTÉMY PRO ELEKTRICKÉ INSTALACE VÝROBNÍHO I NEVÝROBNÍHO SEKTORU
SCAME nabízí široké množství komponentů a systémů pro elektrické instalace, určených na distribuci a využívání elektrického proudu v průmyslu, v nevýrobním sektoru, v řemeslné výrobě, ve stavebnictví, v lodním průmyslu atd. Používání těchto komponentů a szstémů zaručuje maximální bezpečnost, spolehlivost, víceúčelovost, a to v normálních i mimořádně složitých podmínkách.

ROZVODNICE
Nabídka firmy SCAME zahrnuje celou řadu rozvodnicových skříní určených pro distribuci do průmyslového sektoru, které jsou už ve výrobě prověřené, vybavené elektrickými zásuvkami /po průmysl i domácnost mohou být vybaveny i jistícími prvky/. Mimo jiné SCAME nabízí zmodernizovanou řadu prodlužovacích bubnů, které jsou určené pro domácnost, průmysl a stejně tak i pro nevýrobní sektor a vyhovují novým mezinárodním technickým předpisům IEC 61242 a IEC 61316.

PŘÍSLUŠENSTVÍ A KOMPONENTY PRO ELEKTRICKÉ INSTALACE
Firma SCAME vyrábí příslušenství, které zjednodušuje instalaci výrobků určených pro domácí i průmyslové účely. Nabídka je široká, kromě příslušenství určeného na intalaci trubek, zahrnuje i kompletní sestavy lištových systémů určených na stěny, do podlah nebo soklů. Firma SCAME nabízí úplně nový systém minitrubic s kompletní širokou škálou doplňků.


Foto galerie

© 2005 SCAME-CZ, Engine and Design By Webcreators.sk, Nexton.cz 
Home | Firma | Produkty a ceník | Distribuce | infoPOINT | infoTECH | Dokumentace